Ładowanie…

GOTOWY NA ROCK?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Jaki kalendarz kupić?

Kalendarze to powszechnie dostępne produkty. Znajdziemy je praktycznie w każdym sklepie, księgarni, a nawet – coraz częściej – i w klasycznych drogeriach. Wybierać możemy spośród modeli o większych formatach, ale i tych o małych rozmiarach, które zmieszczą się w prawie każdą kieszeń. Jakie rozwiązanie okaże się najlepsze? Jednym z hitów tego sezonu jest na pewno kalendarz książkowy 2022 (https://www.taniaksiazka.pl/t/kalendarz-2021). Co to właściwie jest i jakich odbiorców zadowoli najbardziej?

Kalendarz z ilustracjami czy wersja minimalistyczna?

Kupowanie kalendarza bez namysłu nie jest dobrym rozwiązaniem. Wydawałoby się, że jest to prosty i niewymagający zakup, jednak jeśli nie przyjrzymy się dokładniej produktowi, ten może nam potem sprawić niemiłą niespodziankę. Dlaczego? Otóż, kalendarze książkowe produkowane są w różnorodnych wersjach. Na rynku znajdziemy modele z tygodniowym, ale i miesięcznym terminarzem. Ten drugi może okazać się sporym utrudnieniem dla osób, którym zależy na codziennym notowaniu. Jedna tabelka na cały miesiąc będzie dla nich po prostu za mała.

Twarda czy miękka okładka?


To jednak nie wszystko. Jeśli kalendarz książkowy nosisz nieustannie przy sobie, warto zadbać o to, aby ten posiadał twardą okładkę. Dzięki temu notatnik się nie zniszczy i zostanie z tobą długo, nie tracąc przy tym swoich estetycznych wartości. Coraz więcej kalendarzy książkowych posiada również w środku abstrakcyjne lub humorystyczne grafiki czy ilustracje. I choć te zwiększają atrakcyjność produktu, to też mogą się przyczynić do ograniczenia miejsca do notowania.

Elementy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze kalendarza na rok 2022:

  • jakość i rozkład ilustracji znajdujących się w środku,
  • estetyka (kalendarz ma nam się podobać),
  • przestrzeń do notowania,
  • format terminarza (ten może zajmować więcej lub mniej miejsca),
  • wielkość kalendarza,
  • układ (dzienny lub miesięczny – w tym drugim zanotujemy mniej),
  • twarda lub miękka okładka.