Ładowanie…

GOTOWY NA ROCK?

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć poznawanie naszej strony internetowej i dowiedzieć się więcej o naszej niesamowitej firmie
Zacznij eksplorować

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kalendarza książkowego?

Październik jest doskonałym momentem, aby się zastanowić nad tym, jak zarządzamy swoim czasem. Czy trzymamy się terminów? Czy nie zapominamy o umówionych spotkaniach? Odpowiedzmy sobie na te wszystkie pytania. Podpowiemy, jaki kalendarz wybrać oraz na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Sprawa podstawowa – układ kalendarza

Kupując kalendarz książkowy 2022, koniecznie go otwórzmy i zwróćmy uwagę na jego układ. Jeśli robimy zakupy w sklepie internetowym, to obejrzyjmy zdjęcia. W dobrym sklepie internetowym z całą pewnością znajdą się fotografie, które nie tylko przedstawiają obwolutę kalendarza, ale także jego wnętrze. Zobaczmy, jak sporo miejsca jest przeznaczone na notatki. Jedna strona na jeden dzień jest rozwiązaniem optymalnym. Sprawdźmy również, czy każdy dzień podzielny jest na poszczególne godziny. Takie rozwiązanie ułatwi nam zapisywanie dat spotkań oraz wizyt lekarskich, które mają się odbyć o danej godzinie. Przyglądając się zawartości naszego potencjalnego kalendarza, poszukajmy stron, które są poświęcone zbiorczo całemu tygodniowi oraz miesiącowi. Jest to dobre miejsce, by zaznaczyć daty wszelkich najważniejszych wydarzeń w tym miesiącu i mieć plan przejrzysty na całe cztery tygodnie.

Dla szybszego wyszukiwania – zakładki i wstążeczki

Bardzo ważnym elementem każdego kalendarza są takie drobiazgi jak wstążki, które znacznie ułatwiają wyszukiwanie aktualnej, czy też ważnej dla nas daty. W co po niektórych kalendarzach możemy zauważyć perforację w rogu dolnym każdej ze stron – jest to kolejny system, który ułatwia wyszukiwania daty aktualnej, jednak z naszej perspektywy mniej wygodny. Rogu raz wyrwanego nie możemy już w żaden sposób przyczepić, a wstążeczkę możemy przekładać w przód, jak i także od tyłu tak często, jak tylko chcemy. Na pewno znajdziemy taki kalendarz, który będzie nam odpowiadał pod każdym względem. Wybór na rynku jest bardzo szeroki, przedział czasowy także.